Електронна приймальня

Електронна приймальня

Шановні мешканці району! За допомогою електронної приймальні районної ради Ви можете звернутися до нас із зверненням, скаргою, побажанням тощо. Інформуємо Вас, що лист в електронній формі не має статусу офіційного документа, як і відповіді на листи і звернення, які Ви отримуєте з сайту. Вони не можуть бути опубліковані у ЗМІ чи використані у вигляді посилань як офіційна відповідь.
 Для отримання офіційної відповіді та вирішення Вашого питання необхідно звернутись відповідно до порядку, який передбачено Законом України «Про звернення громадян» за адресою: 48400 Тернопільська обл. м. Бучач, майдан Волі, 1, Бучацька районна рада.

Увага! Ваше звернення та відповідь на нього будуть оприлюднені на цій сторінці. Будь ласка, надрукуйте в зверненні примітку "З оприлюдненням  не згоден" в кінцевій частині звернення. Звернення з цією приміткою не будуть оприлюднені на сайті, а відповідь надійде заявнику за домашньою адресою чи електронною поштою.

Для заповнення електронного звернення потрібно записати текст листа у полi, що подано нижче. Анонімні звернення, або звернення що не містять повної інформації, або містять неправдиву інформацію про особу, яка звертається, не розглядаються.