Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Засновано стипендію районної ради імені Героїв Небесної Сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея.

Відбулася 31 сесія Бучацької районної ради, на якій прийнято ряд важливих рішень.

З метою увіковічення подій Революції гідності, вшанування подвигу наших земляків Ігоря Костенка та Василя Мойсея, відзначення та стимулювання учнів та спортсменів до високих досягнень в навчанні та спорті, творчої праці їх вчителів, наставників та тренерів районна рада заснувала стипендію імені Героїв Небесної Сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея та затвердила Положення про стипендію та склад комісії з відбору претендентів на її здобуття.

Відтепер переможці та призери всеукраїнських та міжнародних конкурсів і змагань, заснованих органами державної влади зможуть претендувати на щомісячну стипендію в розмірі однієї тисячі гривень.

Рішенням про зміни до районного бюджету прийнято та передано цільову субвенцію з державного бюджету в сумі 10 911тис.грн. для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, з яких 9 911тис.грн. направлено міській раді для будівництва очисних споруд на південному масиві та 1 млн. грн. центральній районній лікарні на заходи щодо утеплення терапевтичного корпусу.

Вирішено питання співфінансування заходів на закупівлю комп’ютерів, предметів та обладнання по програмі «Нова українська школа».

В результаті складних пошуків та компромісів вдалося частково вирішити проблему придбання інсуліну та наркотичних середників.

Затверджено персональний склад комісії з добору кандидатури на вакантну посаду директора комунальної установи «Централізований клубний заклад».

Заслухано керівника підрядної дорожньої організації ТОВ «Глобал Білд інжиніринг» щодо якості ремонтів доріг та можливості продовження цих робіт до кінця цього року.

В результаті обговорення та дискусій були прийняті рішення зі всіх питань порядку денного.